Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оснащений рукояткою, яка обертається на 180 °, насадкою для видалення зрізаного листя і двоступінчастим регулятором швидкості: потужний акумуляторний кущоріз HGE 36-60 Battery
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.3 кг /(без принадлежностей) |
| Відстань між ножами | 26 мм |
| Довжина ножа | 60 см |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять, насадка для видалення зрізаного листя |
| Матеріал леза | алмазна шліфовка/+ вырезанное лазером |
| Нпруга акумулятора | 36 В |
| Особливості | регулятор швидкості обертання, 2 швидкості, поворотна рукоятка, функція пиляння, захисна планка, захисний елемент на кінці ножа, пристрій для підвішування |
| Розміри | 1077 x 213 x 183 |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 8 998 ₴


