Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна, ергономічна рукоятка з м'якою накладкою для оптимального обхвату інструменту. Потужний літій-іонний акумулятор на 10,8 В з тривалістю роботи до 100 хвилин.
Індикатор рівня заряду акумуляторної батареї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | зелений |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Кейс, Ніж 12 см, Ніж 20 см, Ніж для трави |
| Нпруга акумулятора | 10.8 В |
| Особливості | Ергономічна рукоятка, индикатор состояния батареи, заміна лез без додаткових інструментів/Bosch SDS, антиблокувальна система, короткий час зарядки/3 год |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 3 899 ₴


