Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний кущоріз забезпечений двостороннім ножем з лазерним заточуванням. Завдяки цьому, агрегат для обрізки кущів може точно і ефективно обрізати гілки різних видів насаджень. Довжина ріжучого полотна в 50 см дозволяє здійснювати зручну обрізку кущів і мати доступ до основи різних рослин, при цьому максимальна товщина зрізу становить 16 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина ножа | 50 см |
| Колір | зелений |
| Максимальний діаметр зрізу | 16 мм |
| Особливості | двосторонній ніж |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 2.5 |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | електродвигун |
| Холостий хід | 3400 об/хв |
- Цена: 3 701 ₴


