Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг /(без АКБ) |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 м/сек² |
| Колір | зелений |
| Комплектація | Інструкція, Картонна упаковка, Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять |
| Максимальний діаметр зрізу | 160 мм |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Особливості | індикація зарядки, двойной нож, Ергономічна рукоятка, гладкая поверхность ножа с покрытием из серебра |
| Розміри | 337 x 176 x 130 |
| Рівень шуму | 76 дБ(А) /(звуковое давление) |
| Тип | ножиці садові |
| Тип акумулятора | Li-Ion/LXT |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2500 об/хв |
- Цена: 2 399 ₴


