Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двигун потужністю 710 Вт для глибини стругання до 2,6 мм. Надійна, рівна алюмінієва підошва для досягнення оптимальних результатів стругання. Вибір боку викиду тирси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Глибина обробки | 2.6 мм/глибина стругання |
| Глибина паза | 9 мм |
| Комплектація | Паралельний упор, шестигранний ключ, мешочный фильтр из ткани |
| Рівень вібрації | 8 м/с |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Частота холостого ходу | 18000 оборотів/хв |
| Ширина обробки | 82 мм |
- Цена: 10 974 ₴


