Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Відхилення | 1.5 м/с |
| Глибина обробки | 0 - 1.5 мм/1 мм |
| Глибина паза | 9 мм |
| Комплектація | Паралельний упор, набор для замены лезвий |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | V-образный паз |
| Рівень звукового тиску | 85 дБ(А) |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стандартне відхилення | 3 дБ(А) |
| Частота холостого ходу | 16000 оборотів/хв |
| Ширина обробки | 82 мм |
- Цена: 5 199 ₴


