Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Глибина обробки | 0 - 1.5 мм |
| Глибина паза | 8 мм /(0 - 8 мм) |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | 3 V-подібних паза для зняття фаски |
| Рівень акустичної потужності | 97 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | 86 дБ(А) |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стандартне відхилення | 3 дБ(А) |
| Частота холостого ходу | 19500 оборотів/хв |
| Ширина обробки | 82 мм /(ширина ножа) |
- Цена: 4 717 ₴


