Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример садовий Bosch EasyGrassCut 23, 280Вт, 23 см, ліска, 1.9 кг 0.600.8C1.H01. EasyGrassCut 23 – легкий мережевий триммер для газонів, розрахований на зручну та невтомну роботу. Він відрізняється збалансованою низькою масою для зручності керування та маневрування, що знижує втому користувача, особливо при тривалій роботі. Напівавтоматична котушка подає волосінь при кожному натисканні на кнопку пуску, усуваючи необхідність у ручному регулюванні подачі волосіні або натисканні на головку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Режущий элемент | Леска |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Колір | зелений |
| Комплектація | триммер |
| Конструкція | Форма рукояті D-типу |
| Основні | напівавтоматична подача волосіні |
| Потужність двигуна | 0.38 |
| Регулювання висоти скошування | ручна |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 23 см |
- Цена: 1 542 ₴


