
Bosch Тример садовий EasyGrassCut 26, 280 Вт, 26 см, шпуля 1.6 мм x 4 м, 1.9 кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8C1.J01
1 644 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий, компактний і недорогий електричний тріммер (мотокоса) з нижнім розташуванням двигуна, прямий з алюмінієвої штангою і мережевим живленням. Є моделлю початкового рівня з серії тримерів Bosch DIY, орієнтованих на побутове використання невисокої інтенсивності. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для застосування в невеликих приватних господарствах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр різання (ліска) | 0.16 см |
| Колір | зелений |
| Максимальні обороти | 12500 об/хв |
| Потужність двигуна | 0.38 |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Швидкість подрібнення | 12500 об./хв. |
- Цена: 1 644 ₴

