
Makita Газонокосарка DLM530PT4 акумуляторна, 2*18В, ніж 53 см, до 2000м2, висота 20-100 мм, 70 л, 39 кг
- Нет в наличии
- Код: DLM530PT4
51 427 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Makita SOFA-DLM530PT4 - це потужна газонокосарка для збору трави або мульчування. Централізоване регулювання висоти скошування і колеса на шарикопідшипниках підвищують комфорт роботи з інструментом. Двигун змінює потужність при збільшенні навантаження і має відсік для чотирьох батарей. Рекомендована площа скошування становить 2000 м².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 90.4 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 |
| Габарити | 162.5x47.5x101 Д x В x Ш |
| Діаметр задніх коліс | 20.5 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Колір | синій |
| Комплектація | картонна коробка, акумулятор/5 Ач - 4 шт, зарядний пристрій/DC18RD, газонокосарка |
| Максимальна висота скошування | 100 мм |
| Максимальні обороти | 2800 об/хв |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 70 л |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 2000 |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Рівень шуму | 90.4 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 53 см |
- Цена: 51 427 ₴

