
Makita Тример садовий DUR368AZ акумуляторний 18+18В, 350мм, 4.7 кг, SOLO (без АКБ и ЗП)
- Нет в наличии
- Код: DUR368AZ
22 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний триммер Makita DUR368AZ має високу потужність, порівняно з бензиновими аналогами об'ємом 25 см³, але при цьому має низький рівень шуму та вібрації. Makita DUR368AZ поставляється з асиметричною ручкою велосипедного типу. Конструкція ручки зменшує втому оператора і дозволяє робити ширше замах. Багатофункціональна панель управління зручно розміщена на правій рукоятці, що дозволяє включати інструмент та вибирати потрібний режим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Габарити | 175.8x25.8x23.2 Д x В x Ш |
| Колір | синій |
| Комплектація | косильна головка, ремінь, інструкція з експлуатації, картонна коробка, захисний кожух, триммер |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Швидкість подрібнення | 6500 об./хв. |
| Ширина захоплення | 35 см |
- Цена: 22 999 ₴

