
Makita Тример садовий DUR366LZ акумуляторний 18+18В, 230/255/350мм, 4.5 кг SOLO (без АКБ и ЗП)
- Нет в наличии
- Код: DUR366LZ
11 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Makita DUR366LZ використовується для підрівнювання газону. Він оснащений безщітковим двигуном, що гарантує тривалий термін служби. Захисний кожух, що покриває ріжучу головку, захищає користувача від випадкових травм. Модель працює від двох акумуляторів по 18 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити | 175.4x31x22.9 Д x В x Ш |
| Колір | синій |
| Максимальна швидкість (самохідні) | 6500 об.мин |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 350 см |
- Цена: 11 998 ₴

