
Makita Газонокосарка акумуляторна LM001CZ, 2х18В, 2000 м2, 70 л, 20 - 100 мм (8 позицій), SOLO
- Нет в наличии
- Код: LM001CZ
70 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця акумуляторна газонокосарка Makita оснащена портативним блоком живлення PDC (не входить у комплект), щоб забезпечити чудовий час роботи протягом тривалого періоду часу. Міцна машина оснащена самохідним приводом для полегшеного маневрування по саду, а також має можливість вимкнути самохідний привід, що також подовжує час роботи від акумулятора, що ідеально підходить для великих плоских газонів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 91.2 дБ |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 162.5x67.5x101 Д x В x Ш |
| Довжина ножа | 53 см |
| Діаметр задніх коліс | 23 см |
| Діаметр передніх коліс | 23 см |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна висота скошування | 100 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 70 л |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 2000 |
| Рівень шуму | 91.2 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
- Цена: 70 999 ₴

