
Makita Газонокосарка акумуляторна DLM533Z, 2х18В, 2300 м2, 70 л, 20 - 100 мм (10 позицій), 43.9 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DLM533Z
70 985 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM533Z стане незамінним помічником у вашому саду. Це конструктивно ергономічний інструмент із зручною складною рукояткою, ручками для транспортування, ручками-регуляторами для маневрування та можливістю компактно зберігати інструмент у перекинутому вигляді, поставивши на задню частину. Makita DLM533Z оснащена електродвигуном, працює на літій-іонних акумуляторах та дозволяє виконувати стрижку смуги 53 см за один прохід.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 43.9 кг |
| Габарити | 165.5x59x110 Д x В x Ш |
| Довжина ножа | 53 см |
| Діаметр задніх коліс | 23 см |
| Діаметр передніх коліс | 23 см |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Максимальна висота скошування | 100 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 70 л |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 2300 /(залежить від висоти скошування) |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
- Цена: 70 985 ₴

