
Makita Газонокосарка акумуляторна DLM330Z, 18В, 33 см, 450 м2, 30 л, 20 - 75 мм (8 позицій), 13.2 кг SOLO
- Нет в наличии
- Код: DLM330Z
16 599 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка LXT, 18В, 330мм Makita DLM330Z це потужна газонокосарка з акумуляторним живленням, а її ріжуча дека шириною 33 см підходить для газонів площею до 450 м2. Центральне регулювання по 8 висотах для оптимальної координації з газоном.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 89 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 13.2 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 |
| Габарити | 13.5x37.5x97.5 Д x В x Ш |
| Діаметр різання (ліска) | 33 см |
| Колір | синій |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг мішка | 30 л |
| Потужність двигуна | 450 |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 450 |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Швидкість подрібнення | 4300 об./хв. |
| Ширина захоплення | 32 см |
- Цена: 16 599 ₴

