
Karcher Газонокосарка LM 530/36 Bp Pack акум., 36В, 6Аг, 530мм, 3100 об/хв, 30-110мм, 65л, 35 кг
- Нет в наличии
- Код: 1.042-501.0
58 799 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка LM 530/36 Bp не поступається своїм бензиновим аналогам ні у продуктивності, ні в оснащеності. Цей надійний апарат зі сталевою декою, з колесами на підшипниках, автоматичною інтелектуальною системою контролю частоти обертання двигуна, що продовжує безперервну роботу і регульованою швидкістю руху, був розроблений спеціально для професійного догляду за газонами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Газонокосилка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 6 А/год |
| Вага | 35 кг |
| Габарити | 158x55x113 Д x В x Ш |
| Максимальна висота скошування | 110 мм |
| Мінімальна висота скошування | 30 мм |
| Обсяг мішка | 65 л |
| Обсяг паливного бака | 65 л |
| Регулювання висоти скошування | центральна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 600 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 40 хв |
| Швидкість подрібнення | 3100 об./хв. |
| Ширина захоплення | 53 см |
- Цена: 58 799 ₴

