
Einhell Газонокосарка RASARRO 36/38, PXC, акум., 2x18В 4Ah, 38см, 45л, 15.5кг
- Нет в наличии
- Код: 3413180
17 400 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна акумуляторна газонокосарка Einhell Rasarro 36/38 робить працю з догляду за вашим газоном легкою в кожному куточку вашого саду. Газонокосарка може виконувати функцію мульчування. Вона є пристроєм сімейства Power X-Change. Батарея й зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Газонокосилка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 15.5 кг |
| Габарити | 86x45x43.5 Д x В x Ш |
| Діаметр задніх коліс | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 15 см |
| Колір | червоний |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 45 л |
| Регулювання висоти скошування | центральна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 450 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 75 хв |
| Швидкість подрібнення | 3400 об./хв. |
| Ширина захоплення | 38 см |
- Цена: 17 400 ₴

