
Einhell Газонокосарка GE-CM 43 Li M Kit, PXC, акум., 2x18В 4.0Ah, 43см, 63л, 16.5кг
- Нет в наличии
- Код: 3413130
18 258 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка акумуляторна Einhell GE-CM 43 Li M Kit (2x4,0Ah) є високоякісним, надійним і надзвичайно потужним інструментом для косіння газонів великих розмірів, для роботи якого не потрібно підключення до розетки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Газонокосилка |
| Уровень шума | 94 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 4 а/год |
| Вага | 16.5 кг |
| Габарити | 82.5 x 48 x 44.5 Д x В x Ш |
| Діаметр задніх коліс | 250 см |
| Діаметр передніх коліс | 160 см |
| Колір | червоний |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 63 л |
| Регулювання висоти скошування | центральна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 500 |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 75 хв |
| Швидкість подрібнення | 3000 об./хв. |
| Ширина захоплення | 43 см |
- Цена: 18 258 ₴

