
Einhell Газонокосарка GE-CM 36/43 Li M - Solo, PXC, акум., 43см, 63л, 17кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 3413246
13 800 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo - Нова акумуляторна газонокосарка лінійки Power X-Change system серії Expert plus. Газонокосарка Einhell GE-CM 36/43 Li M Solo - високоякісний, надійний та дуже потужний інструмент, який дбає про газони площею 600-900 кв.м без підключення до розетки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Газонокосилка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Діаметр задніх коліс | 25 см |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Колір | червоний |
| Комплектація | травозбірник, інструкція з експлуатації, газонокосарка, заглушка для мульчування, гарантійний талон |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 63 л |
| Регулювання висоти скошування | центральна |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 600 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 43 см |
- Цена: 13 800 ₴

