
Einhell Газонокосарка GE-CM 36/37 Li-Solo, PXC, акум., 37см, 45л, 14.3кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 3413172
9 059 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
За допомогою акумуляторної газонокосарки Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo догляд за газоном не викликає зусиль. Потужна бездротова робота забезпечується завдяки перевіреним батареям Power X-Change. Їх можна використовувати у всіх пристроях Einhell PXC в системі. Завдяки живленню, яке забезпечується двома високоефективними літій-іонними акумуляторами, ніщо не завадить вам підтримувати ідеальний вигляд вашого газону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 14.4 кг |
| Додатково | Індикатор заповнення мішка, Регулювання висоти |
| Діаметр задніх коліс | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 400 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 37 см |
- Цена: 9 059 ₴

