
Makita Тример садовий UR 3501, електричний, 1000Вт, 350мм, 6500 об/хв, 4.3кг
- Нет в наличии
- Код: UR3501
9 125 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример Makita UR3501 призначений для скошування трави у важкодоступних місцях за умови, що однаковий рівень висоти зрізу не має першорядного значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.73 |
| Габарити | 155 x 41 x 50 Д x В x Ш |
| Колір | синій |
| Максимальні обороти | 6,500 хв-1 |
| Потужність двигуна | 1000 |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 35 см |
- Цена: 9 125 ₴

