
Makita Тример садовий DUR190UZX3 акум., 18В, 3500/5100/6000 об/хв, 300/255мм, 3.1-3.4 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DUR190UZX3
13 070 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тример Makita DUR190UZX3 - це акумуляторна травокосилка для вимогливого користувача, оснащена потужним BL-двигуном, який видає максимальну потужність 460 Вт. Тример має високу потужність для видалення перерослої і густої трави. Максимальний діаметр косіння становить 300 мм. Електронна система стабілізації оборотів і дві швидкості сприяють максимально комфортній роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 |
| Габарити | 183.6 х 61 х 47.3 Д x В x Ш |
| Діаметр обертання волосіні | 300 мм |
| Діаметр обертання ножа | 255 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | триммер |
| Максимальні обороти | 6000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Потужність двигуна | 460 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
- Цена: 13 070 ₴

