
Makita Тример садовий DUR182LZ акум., 18В, 3500-6000 об/хв, 230мм, 3.9 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DUR182LZ
9 027 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна коса Makita DUR182LZ має низький рівень шуму та вібрації. Відмінно збалансований інструмент має можливість зміни довжини. Екологічно безпечний, тому що працює на літій-іонному акумуляторі. Захисні окуляри, що входять до комплекту, підвищують безпеку використання тримера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 |
| Габарити | 183 x 28.7 x 25.3 Д x В x Ш |
| Діаметр обертання ножа | 230 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | захисні окуляри, косильна головка, картонна коробка, плечовий ремінь, триммер, шестигранний ключ |
| Максимальні обороти | 6000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Ріжуча система | нож |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
- Цена: 9 027 ₴

