
Karcher Тример садовий WRE 18-55 для видалення бур'янів, акум., 18В, 2.85кг, Solo (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 1.445-244.0
5 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційний акумуляторний видальник бур'янів WRE 18-55 дозволяє впоратися з бур'яном без утомливих нахилів. Його щіткова голівка, що відхиляється в поєднанні з потужним двигуном, що забезпечує високу частоту обертання міцної нейлонової щетини, гарантує легке видалення сухого моху і бур'янів з різних твердих поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.85 кг |
| Габарити | 132 x 23 x 38 Д x В x Ш |
| Комплектація | рукоять |
| Максимальні обороти | 2800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 30 хв, 15 хв |
- Цена: 5 998 ₴

