
Einhell Тример садовий GE-CT 18 Li-Solo, PXC, акум., 24см, 1.75кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 3411172
2 400 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний триммер Einhell PXC GE-CT 18 Li-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою. Тример є представником сімейства Power X-Change, а значить сумісна з усіма акумуляторами платформи. Відповідно до Ваших завдань та потреб акумулятори потрібної ємності серії Power X-Change можна придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Триммер |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.75 кг |
| Габарити | 96 x 19 x 11 Д x В x Ш |
| Колір | червоний |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ріжуча система | нож |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Швидкість подрібнення | 8500 об./хв. |
| Ширина захоплення | 24 см |
- Цена: 2 400 ₴

