
Einhell Тример садовий GC-CT 18/24 Li-Solo, PXC, акум., 24см, 1.82кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 3411123
2 190 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример акумуляторний Einhell GC-CT 18/24 Li - Solo 3411123 новий бездротовий акумуляторний триммер лінійки Power X-Change system Einhell GC-CT 18/24 Li - Solo серії Classik являє собою потужний інструмент, який допоможе вам зберегти ваш газон тих місцях, які не можуть бути оброблені за допомогою газонокосарки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 93 х 16 х 10.5 Д x В x Ш |
| Колір | червоний |
| Максимальні обороти | 8500 хв-1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 24 см |
- Цена: 2 190 ₴

