
Bosch Газонокосарка AdvancedRotak 760, 1800 Вт, 46 см, 20/80мм, 50л, 760 м2, 20 кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8B9.306
13 997 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електродвигун 1800 Вт, регулювання висоти зрізу трави 20-80 мм відбувається натисканням однієї кнопки, що дозволяє легко вибирати один із семи рівнів регулювання. Безпечний ніж LeafCollect високої якості із загартованої шліфованої сталі косить траву будь-якої пори року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Газонокосилка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Викид скошеної трави | задній викид в мішок |
| Колір | зелений, чорний |
| Конструкція | Регулювання ручки по висоті |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Максимальна висота скошування | 80 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 50 л |
| Потужність двигуна | 1800 |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 760 |
| Ріжуча система | роторна |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Тип мішка | комбінований |
| Ширина захоплення | 46 см |
- Цена: 13 997 ₴

