Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей універсальний мережевий аератор забезпечує відмінні результати роботи в будь-який сезон, забезпечуючи швидке і ефективне розрізання грунту для стимулювання зростання нової трави, а також видалення моху та сухої трави завдяки системі «Jet-Collect». 4 режиму робочої висоти легко адаптуються як для простих, так і для складних завдань, включаючи збір листя. Подвійні складні ручки і штабельований збірник полегшують приміщення на зберігання навіть в умовах обмеженого простору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 10.3 кг |
| Додатково | складна рукоятка |
| Колір | зелений |
| Комплектація | травозбірник, інструкція з експлуатації |
| Кількість установок довжини | 4/+10/+5/0/-5 мм |
| Обсяг мішка | 50 л |
| Потужність двигуна | 900 |
| Тип | аератор-скарифікатор |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 32 см |
- Цена: 6 000 ₴


