
Bosch Електрокоса AFS 23-37, 1,3 к.с. , 5,3 кг, діаметр косіння 37 см, ніж, волосіння, ремінь (06008A9000)
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8A9.000
4 842 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проста заміна шпульки з волосінню на ніж. Потужність 1,3 к.с. забезпечує досягнення максимального результату різання. Регульований ремінь і зручний дизайн ручки забезпечує оптимальне балансування інструменту для будь-якого користувача. Просте зберігання ріжучої волосіні в ручці інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Триммер |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додатково | зберігання ріжучої волосіні в ручці інструменту |
| Діаметр різання (ліска) | 37 см |
| Комплектація | волосінь/3шт, ніж/F016800414, плечовий ремінь |
| Основні | Простая замена шпульки с леской на нож. |
| Потужність двигуна | 1.3 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 23 см /(стрижка ножом) |
- Цена: 4 842 ₴

