Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Вібрації: холостий хід | 2.73 |
| Додатково | D - образная рукоятка |
| Діаметр різання (ліска) | 26 см |
| Комплектація | захисний кожух, волосінь, без акумулятора, зарядного пристрою, плечовий ремінь, шестигранний ключ, косильний корд під волосінь |
| Максимальні обороти | 10000 хв-1 |
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Рівень шуму | 96 дБ /(звуковое давление) |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 38 хв |
- Цена: 6 530 ₴


