Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка LMO 36-46 Battery Set з великою шириною зрізу і містким контейнером для швидкої стрижки з мінімальними перервами під час роботи. Акумулятор і швидкий зарядний пристрій включені в комплект. З заднім приводом Push Assist.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 5 а/год |
| Вага | 18.5 кг /(без принадлежностей) |
| Габарити | 145.2 x 48.3 x 97.8 Д x В x Ш |
| Додатково | Ручка для перенесення, безщітковий двигун, Покажчик рівня заповнення травозбірника |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | травозбірник, комплект для мульчування, ніж, акумулятор/Battery Power 36/50, зарядний пристрій/ быстрозарядное Battery Power 36 В |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Максимальні обороти | 2800 об/хв |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Привід коліс | задній |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 325 /(2,5 Ач) / макс. 650 (5,0 Ач) |
| Тип двигуна | електричний (мережа), електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 138 хв |
| Ширина захоплення | 46 см |
- Цена: 32 999 ₴


