Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка LMO 36-40 Battery Set з великою шириною зрізу і містким контейнером для швидкої стрижки з мінімальними перервами під час роботи. Акумулятор і швидкий зарядний пристрій включені в комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 5 а/год |
| Вага | 18.6 кг /(без принадлежностей) |
| Габарити | 128.4 x 45.9 x 104.3 Д x В x Ш |
| Додатково | Ручка для перенесення, складна рукоятка, Покажчик рівня заповнення травозбірника, Запобіжний ключ |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | травозбірник, комплект для мульчування, ніж, акумулятор/Battery Power 36/50, зарядний пристрій/быстрозарядное Battery Power 36 В |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 550 /1 заряда (5,0 Ач) |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 30 хв/(5,0 Ач), 15 хв/(2,5 Ач) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 138 хв/ (до 100 %), 98 хв/ (до 80 %) |
| Швидкість подрібнення | 3550 об./хв. |
| Ширина захоплення | 40 см |
- Цена: 25 499 ₴


