Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка LMO 18-36 Battery вражає своєю неймовірною маневреністю і невеликою вагою. Висоту зрізу можна легко регулювати спеціальною рукояткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 14.2 кг /(без принадлежностей) |
| Габарити | 130.9 x 39.8 x 104.2 Д x В x Ш |
| Додатково | Ручка для перенесення, складна рукоятка, Покажчик рівня заповнення травозбірника, Запобіжний ключ |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | травозбірник, комплект для мульчування, ніж, без акумулятора, зарядного пристрою |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Максимальні обороти | 4000 об/хв |
| Мінімальна висота скошування | 30 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 350 /производительность от 1 заряда (5,0 Ач) |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 24 хв/(5,0 Ач), 12 хв/(2,5 Ач) |
| Ширина захоплення | 36 см |
- Цена: 13 998 ₴


