Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тріммер LTR 36-33 Battery - це потужне джерело енергії. Тример дає чіткий зріз завдяки крученій волосіні. Волосінь автоматично висувається на необхідну довжину. Плавне регулювання потужності триммера означає, що користувач може налаштувати пристрій для будь-якої роботи. Регулювання робочого діаметра полегшує скошування трави в кутах і вузьких місцях. М'яка подвійна рукоятка і плечовий ремінь позбавляють користувача від навантаження на спину, роблячи роботу більш комфортною. Випадкове пошкодження прилеглих квітів і дерев запобігає за допомогою відкидної скоби для захисту рослин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 2.5 А/год // 5.0 А/ч (макс.) |
| Вага | 2.7 кг |
| Додатково | D - образная рукоятка, Регулювання висоти/рукоятнки |
| Колір | жовтий |
| Конструкція | плечовий ремінь |
| Котушка з волосінню | 2 мм |
| Максимальні обороти | 7000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Основні | Автоматична доподача волосіні |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 35 хв/(2,5 Ah), 70 хв/(5,0 Ah) |
| Ширина захоплення | 33 см // 280-330 мм |
| Режущий элемент | Леска |
- Цена: 6 498 ₴


