Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний тріммер для газону LTR 18-30 Battery гарантує точні зрізи завдяки своїй крученій лінії зрізу, з легкістю досягає кожного куточка і тріщини в саду, а його функція обрізання країв залишає чіткі, чисті краї газону вздовж доріжок і патіо. Весь цей час лінія автоматично регулюється, щоб гарантувати ідеальну довжину лінії. Кут нахилу також легко регулюється для підстригання трави під низькими перешкодами. Захист для рослин запобігає випадкове пошкодження прилеглих квітів і дерев. А ергономічний дизайн телескопічної рукоятки і регульованого по висоті захоплення не забирає багато зусиль при роботі стоячи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 2.5 А/год // 5.0 А/ч (макс.) |
| Вага | 2.5 кг |
| Додатково | D - образная рукоятка, Регулювання висоти/рукоятнки |
| Колір | жовтий |
| Конструкція | плечовий ремінь |
| Котушка з волосінню | 1.6 мм |
| Максимальні обороти | 7800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Основні | Автоматична доподача волосіні |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Ріжуча система | волосінь |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 30 хв, 60 хв |
| Ширина захоплення | 30 см |
- Цена: 3 998 ₴


