Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новий бездротовий акумуляторний тріммер лінійки харчування X-Change система Einhell AG-CT 18/24 Li Solo P серії Classik являє собою інструмент, який допоможе вам зберегти ваш газон в ідеальному стані в тих місцях, які не можуть бути оброблені за допомогою газонокосарки. Тихій, безпечний і простий у використанні. Ви можете працювати саме там, де це Вам необхідно завдяки відсутності кабелю живлення, немає необхідності в розетках і кабельних барабанах і повністю відсутній ризик випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнуться об нього. В акумуляторному триммері Einhell GC-CT 18/24 P Li Solo використовується нова революційна система скошування трави: замість громіздких барабанів з волосінню тут застосовується міцний пластиковий ріжучий ніж. Для комфортної роботи без встановлення попередженої додаткової рукоятки для роботи двома руками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | червоний |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Максимальні обороти | 8500 хв-1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ріжуча система | нож/20 ножей |
| Тип акумулятора | Li-Ion// Инструмент поставляется без аккумулятора и зарядного устройства |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 40 хв |
| Ширина захоплення | 24 см |
- Цена: 1 440 ₴


