Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додатково | Регульована додаткова рукоятка, корпус виготовлений з ударостійкого пластику, Кабельний затискач |
| Колір | червоний |
| Котушка з волосінню | 1.5 мм x 6 м |
| Максимальні обороти | 11000 хв-1 |
| Основні | Автоматична доподача волосіні |
| Потужність двигуна | 300 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 23 см |
- Цена: 1 070 ₴


