Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатково | Ручка для перенесення, Індикатор заповнення мішка, Регулируемая и складная ручка, Кабельний затискач на рукоятці, корпус виготовлений з ударостійкого пластику, Великі та широкі колеса, що не псують газон, Центральне регулювання висоти |
| Діаметр задніх коліс | 235 см |
| Діаметр передніх коліс | 170 см |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Максимальні обороти | 3250 хв-1 |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 52 л |
| Потужність двигуна | 1700 |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 700 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 43 см |
- Цена: 6 720 ₴


