Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повна свобода і зручність керування обробкою садових майданчиків з триммером EasyGrassCut 18-230.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Триммер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 2 а/год |
| Вага | 2.1 кг |
| Діаметр обертання ножа | 230 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | акумулятор/PBA 18V 2.0Ah W-B 1 шт, зарядний пристрій/AL 1815 CV |
| Котушка з волосінню | 1.6 мм x 4 м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ріжуча система | леска + шпулька |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 1.4 год |
- Цена: 5 564 ₴


