Описание
Характеристики
Информация для заказа
Automatic Torque Drive - автоматично збільшить крутний момент двигуна при виявленні щільного газону, захист від бризок води, незалежно від напрямку. Безщітковий мотор 18Vx2 - живлення від двох літій-іонних батарей 18V. Тихий режим - зниження оборотів до 2500 в хв. Функція мульчування. Індикатор наповнення збірника для трави. Легке регулювання глибини різу з 13 ступенями, від 25 до 75 мм. Система кріплення травозбірника забезпечує легке спорожнення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 26.4 кг /- 27,6 кг |
| Додатково | Індикатор заповнення мішка, Вологостійкість - IPX4 |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Максимальні обороти | 3300 об/хв |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Обсяг мішка | 60 л |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 800 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 46 см |
- Цена: 39 200 ₴


