Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійна волосінь для підвищення ефективності скошування. Компактність і легкість. Комфортна робота завдяки м'якій ручці, Повністю регульована друга ручка. Вдосконалений двигун для швидкої і чистої обробки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | зелений |
| Котушка з волосінню | 1.6 мм х 6 м |
| Потужність двигуна | 400 |
| Регулювання по висоті | 80-115 |
| Ріжуча система | леска + шпулька |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Швидкість подрібнення | 12000 об./хв. |
| Ширина захоплення | 24 см |
- Цена: 3 204 ₴


