Описание
Характеристики
Информация для заказа
Збалансований і легкий для комфортної роботи.
Напівавтоматична подача ліски з шпулі робить роботу без зайвого клопоту виключає необхідність ручного регулювання. Високоякісна обробка триммера Bosch EasyGrassCut 26, потужний мотор і міцна лінія для ідеальних результатів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додатково | D - образная рукоятка |
| Колір | зелений |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, картонна коробка, захисний кожух, триммер, котушка з волосінню |
| Котушка з волосінню | 1.6 мм x 4 м |
| Потужність двигуна | 280 |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Ріжуча система | леска + шпулька |
| Тип | триммер |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Швидкість подрібнення | 12500 об./хв. |
| Ширина захоплення | 26 см |
- Цена: 1 218 ₴


