Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип | Газонокосилка |
| Материал деки | Сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 10.2 кг |
| Габарити | 104 - 123 х 38 х 87 - 111 //із збірником для трави в робочому положенні Д x В x Ш |
| Додатково | Індикатор заповнення мішка, Соответствует европейскому стандарту (СЕ), Крильчатка оптимізована для кращого охолодження та вентиляції двигуна |
| Діаметр задніх коліс | 178 см |
| Діаметр передніх коліс | 127 см |
| Колір | бірюзовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, картонна коробка, ніж, газонокосарка |
| Конструкція | Ручки складаються, Регулювання ручки по висоті |
| Максимальна висота скошування | 55 мм |
| Матеріал корпуса | поліпропілен |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Обсяг мішка | 30 л |
| Основні | Позволяет скашивать траву у края стен и забора |
| Потужність двигуна | 1.2 |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 400 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 33 см |
- Цена: 10 399 ₴


