Описание
Характеристики
Информация для заказа
Просто відпочивайте і насолоджуйтеся цінним вільним часом, тоді як RLM 4 самостійно дбає про косіння газону. Дрібно зрізана трава залишається як природне добриво і її більше не потрібно збирати. Основні ножі двосторонньої заточки забезпечують ефективне зрізування трави, а два додаткових мульчувальних леза її подрібнюють запобігаючи забрудненню корпусу. Для підзарядки робот-газонокосарка RLM 4 самостійно повертається до зарядної станції. RLM 4 також без особливих зусиль долає ухили в саду до 45%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї | 2.5 А/год |
| Вага | 8.8 кг |
| Габарити | 59.8 х 40 х 28.559.8 х 40 х 28.5 Д x В x Ш |
| Додатково | відправні точки, що вибираються/up to 3 |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | зарядна станція, пограничний кабель/100 м, кілочки для газонів/90 шт. |
| Максимальна висота скошування | 55 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Основні | здатність долати підйом |
| Рекомендуемая площадь подстригания, м2 | 500 |
| Тип | робот-газонокосарка |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Тривалість роботи від 1 заряду | 50 хв |
| Час заряду акумулятора (100%) | 45 хв |
| Ширина захоплення | 20 см |
- Цена: 41 950 ₴


