Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Тип | Триммер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Габарити | 125.6 х 30.1 х 26.2 Д x В x Ш |
| Додатково | Блокировка клавиши выключателя от случайного запуска, D - образная рукоятка |
| Колір | бірюзовий |
| Комплектація | ремінь, захисний кожух, волосінь, шпуля для косильної волосіні |
| Максимальні обороти | 9000 хв-1 |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Регулювання висоти скошування | ручна |
| Розташування двигуна (тримери) | нижнє |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ріжуча система | роторна |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 30 см |
- Цена: 6 599 ₴


