
Bosch Газонокосарка ARM 34, 1300Вт, 25-70мм, 34 cm, система Ergoflex
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8A6.101
5 736 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маленька, легка зручна косарка Бош із двигуном потужністю 1300 Ват та шириною косіння 34 см легко приведе ваш газон у відмінний стан. А робота таким якісним інструментом принесе задоволення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Газонокосилка |
| Материал деки | Пластик |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Викид скошеної трави | задній викид в мішок |
| Додатково | Ручка для перенесення |
| Колір | зелений |
| Конструкція | Ручки складаються/штанги / система Ergoflex, Регулювання ручки по висоті |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Насадки | Лопатевий ніж |
| Обсяг мішка | 40 л |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Регулювання висоти скошування | синхронна |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ріжуча система | роторна |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Тип мішка | жорсткий |
| Ширина захоплення | 34 см |
- Цена: 5 736 ₴

