
Makita Перфоратор DHR263ZJ акумуляторний, 18В+18В, SDS+, 2.5Дж, 0-1250 об/хв, 4.7 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DHR263ZJ
10 888 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita DHR263ZJ - це професійний інструмент, який застосовується як дриль при роботі з пластмасовими, дерев'яними, металевими та керамічними заготовками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Комплектація | Обмежувач глибини, перфоратор, Боковая ручка, Кейс для транспортування |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 18 В /+18 |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Розміри | 350 x 116 x 232 |
| Рівень вібрації (довбання) | 14 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління по бетону) | 14.5 м/сек² |
| Рівень шуму | 105 дБ(А) |
| Сила удару | 2.5 Дж |
| Число оборотів холостого ходу | 1250 |
- Цена: 10 888 ₴

