Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DHR202RFJ - це професійний акумуляторний перфоратор, призначений для свердління, свердління з ударом або довбання. Нова конструкція з гумовими вставками поглинає вібрацію, яка за енергії удару 2,0 Дж становить лише 12,5 м/с².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Розміри | 358 x 84 x 259 |
| Рівень вібрації (довбання) | 11 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління по бетону) | 14.5 м/сек² |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
| Сила удару | 2 Дж |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Число оборотів холостого ходу | 1100 |
- Цена: 18 510 ₴


