
Makita Перфоратор DHR241RFJ акумуляторний, SDS+, 2Дж, Li-Ion 18В LXT, 2х3Аг
- Нет в наличии
- Код: DHR241RFJ
10 180 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DHR241RFJ - це професійний акумуляторний перфоратор, призначений для свердління, свердління з ударом або довбання. Нова конструкція з гумовими вставками поглинає вібрацію, яка за енергії удару 2,0 Дж становить лише 12,5 м/с².
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Комплектація | Ручка 158057-6, Акумулятор 638409-2 (2x), Зарядний пристрій 195584-2, Обмежувач глибини 324219-0, Makpac кейс для транспортування 821551-8 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Режими | Свердління, Свердління з ударом і довбання |
| Розміри | 417 x 84 x 219 |
| Рівень вібрації (довбання) | 9.5 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління по бетону) | 12.5 м/сек² |
| Рівень шуму | 86 дБ(А) /- 97 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 1.100 |
- Цена: 10 180 ₴

