Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 режими роботи: свердління з довбанням, довбання. Ергономічна рукоятка. Зручний патрон для легкої зміни біти. Амортизуюча пружина знижує силу протидії свердла в момент удару. Активне придушення вібрацій. Електронний регулятор швидкості, індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного кола, плавний пуск і система стабілізації швидкості. AVT (Антивібраційна технологія): система динамічного зниження вібрацій для високої ефективності роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 19.9 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Індикатор заміни вугільних щіток, Плавний пуск, Антивібраційна система, С низким уровнем вибрации, Активное подавление вибрации, Амортизирующая пружина, Ергономічна рукоятка, Електронний регулятор швидкості, Система стабілізації швидкості, Світлодіодний індикатор електричного кола |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Обмежувач глибини/331955-1, Боковая ручка/135629-4, 158131-0 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 1510 Вт |
| Режими | Довбання, Сверление с долблением |
| Розміри | 599 х 140 х 287 |
| Рівень вібрації (довбання) | 8 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне свердління по бетону) | 9 м/сек² |
| Рівень шуму | 98 дБ(А) /звуковое давление / звуковая мощность 109 дБ(А) |
| Тип патрона | SDS-max |
- Цена: 44 399 ₴


